Угода користувача

Угода користувача

1. Умови використання сайту

1.1. Дана угода користувача (іменована надалі Угода) є офертою умов користування веб-сайтом https://superposud.com/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (у тому числі представниками юридичних осіб) (який іменується надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, що досягло віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до використання Сайта. Реєстрація Користувача, або використання Сайта без реєстрації на Сайті, означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритими та загальнодоступними документами.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача та Адміністрації Сайту.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2.3. У процесі реєстрації Користувач отримує логін і пароль за безпеку, яких несе персональну відповідальність.

2.4. Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Особиста інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно з положеннями Закону України «Про захист персональних даних» та Правил Адміністрації сайту захисту персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов’язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збирання тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адресу та електронна адреса, контактний номер, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з’єднання та системна інформація.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. На Сайті заборонено:

4.1. Заклики до насильницького зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалам, знищенню майна, захопленню будівель або споруд, насильницькому виселення громадян; заклики до агресії або розв’язання військового конфлікту.

4.2. Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі за національною, етнічною, расовою чи релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

4.4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторам статей та всім учасникам ресурсу.

4.5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

4.6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу чи повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.

4.7. Будь-які повідомлення та інші дії, що заборонені законодавством України.

4.8. Видача себе за іншу людину або представника організації та/або спільноти без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників та власників Сайту, а також введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких суб’єктів чи об’єктів.

4.9. Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними за законом чи згідно будь-яким контрактним відносинам, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт чи інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони.

4.10. Розміщення не дозволеної спеціальним способом рекламної інформації, спаму, схем “пірамід”, “листів щастя”; матеріалів, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного чи телекомунікаційного обладнання або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші кошти для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів Інтернет.

4.11. Навмисне чи випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних чи міжнародних нормативно – правових актів.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і будь-якої миті може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення, що зберігається на Сайті інформації.

5.3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Адміністрація сайту може не збігатися з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. В той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.

5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії

5.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені чи опубліковані на сайті.

5.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки чи витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису облікового запису на Сайті.

5.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.

5.9. При виникненні проблем у використання Сайту, незгоди з конкретними розділамиУгоди користувача, або отримання Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов’язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, що навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

5.10. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та починати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

6. Порядок дії Угоди

6.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їхнє прийняття.

6.2. Ця Угода набуває чинності силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанія протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо суворо в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

6.4. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їхніх відповідних власників.

6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

6.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України.

Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Захист персональних даних

Шановний Користувач, реєструючись на нашому Cайті або використовуючи різні сервіси нашого сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», а також узгодженим та затвердженим Правилам. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання даної інформації в маркетингових цілях у рамках надання послуг. Узгоджені та затверджені Правила згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

https://superposud.com/ (далі – «Сайт»), у тому числі, створюючи свій акаунт та/або реєструючись як користувач будь-яких сервісів Сайту, у разі здійснення відповідних дій під власним та дійсним (а не вигаданим) ім’ям, дає свою згоду власнику Сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата та місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою та дійсною).

Користувач дає згоду власнику Сайту на здійснення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, пов’язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, оновленням, використанням та поширенням (реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача – фізичну особу. Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (зокрема порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно з їх професійними або службовими або трудовими обов’язками), порядок захисту, розповсюдження, порядок доступу до баз даних та порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб’єктами відносин, пов’язаних з персональними даними. Користувач надає вказані права власнику Сайту з метою дотримання останніх вимог чинного законодавства про захист персональних даних.

Кошик